GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvaser 7876072
nr 787 6072
Golvvaser
1 par, Kina, 1800-tal, höjd: 62
Kondition: nagg
Utrop:
15.000 kr
Såld:
18.500 kr
måndag 29 oktober 2012
18.000 kr
12.500 kr
13.500 kr
14.500 kr
15.500 kr
16.500 kr
17.500 kr
- Klassiska